Nowości

Informujemy Państwa, że od dn. 1 marca 2011 r. w Kancelarii będzie funkcjonował nowy dział, dedykowany wyłącznie sprawom z zakresu prawa rodzinnego a koordynowany przez Elenę Badini Confalonieri.

Nasza Kancelaria od kilku lat zajmuje się obsługą prawną Klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego; od spraw małżeńskich począwszy poprzez sprawy z zakresu wykonywania władzy rodzicielskiej, ochronę praw osobistych i majątkowych stron i wiele innych. Stały wzrost liczby tych spraw i konsultacji udzielanych Klientom, a także niesłabnąca aktualność wspominanych zagadnień, zwłaszcza dla coraz liczniejszych małżeństw osób o różnych narodowościach, skłoniły nas do wyselekcjonowania osoby, która będzie koordynowała wyłącznie spraw z tego zakresu. W ten sposób utworzyliśmy w ramach Kancelarii dział prawa rodzinnego, który będzie stale współdziałał z całym zespołem Kancelarii. Z uwagi na specyfikę naszej Kancelarii prowadzącej wiele spraw dla obywateli Włoch, w tym również w oparciu wybrane aspekty prawa włoskiego, rola koordynatora została powierzona Elenie Badini, absolwentce Università degli Studi w Turynie, specjalizującej się we włoskim prawie rodzinnym, posiadającej wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie prawa i pozostającej stałym współpracownikiem renomowanego włoskiego wydawnictwa UTET.

Pozostaje nam wyrazić nadzieję, że wyodrębniając dział prawa rodzinnego oraz uzupełniając nasze usługi o doradztwo w zakresie włoskiego prawa rodzinnego, rozwiążemy niektóre wątpliwości i problemy naszych Klientów.

Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Adama Piesiewicz

1.03.2011 r.

Warszawa

Staff